O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie domów drewnianych (całorocznych i letniskowych) oraz renowacjach i wykończeniach z drewna. Zaufało nam już ponad 100 Klientów, którym spełniliśmy marzenia o własnym ciepłym i zdrowym domu.

 

Zobacz naszą prezentację:


Na rynku budowlanym wyróżnia nas:

Solidność - do realizacji projektów wykorzystujemy najlepszej jakości materiały drzewne pochodzące z Puszczy Białowieskiej, Augustowskiej i Knyszyńskiej.

Fachowość - zawsze dbamy o terminowość rozpoczęcia i zakończenia inwestycji oraz wysoką jakość usług wykonanych przez doświadczonych pracowników.

Elastyczność - realizujemy projekty domów dostarczane przez Klienta, jak również oferujemy usługi naszych architektów; jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie Iwestorów zarówno w fazie projektowej jak i wykonawczej.

Ekologia - budujemy domy wyjątkowe, gdyż przy realizacji nowoczesnych rozwiązań projektowych zachowujemy tradycyjną metodę budowy ekologicznych domów drewnianych, dzięki stosowanej przez nas ekologicznej technologii Klienci mogą cieszyć się zdrowym mikroklimatem w domu.

Rozsądne ceny - nasze ceny są adekwatne do wykonanej pracy oraz jakości zastosowanych materiałów.

Spełniamy marzenia. Naturalnie.

Zapoznaj się z naszą ofertą